Каталог материалов
 

Обогреватели электрические инфракрасные

Обогреватели электрические инфракрасные

КІО – сучасне та економічне джерело тепла

 

Кам’яний Інфрачервоний Обігрівач

 

З приходом холодів ми все частіше замислюємося про додаткові чи, можливо, й основні джерела тепла у своїй оселі. Чудовий варіант – КІО – кам’яний інфрачервоний обігрівач, який, на відміну від більшості відомих електричних нагрівачів, випромінює теплові хвилі далекої  дії та не є шкідливим для людини. Навпаки – його тепло можна порівняти з теплом, яке дарує вранішнє сонце.

 

Як влаштований КІО та які його переваги?

КІО – це кам’яний чи композитний інфрачервоний обігрівач. Плівковий випромінювач в ньому розташований між двома плитами з природного каменю та композитного матеріалу, що дозволяє не тільки випромінювати, але й зберігати чи акумулювати в собі значну кількість теплової енергії.

КІО легко комутується в систему, яка споживає перемінний струм 220V частотою 50 Гц. Системою КІО керує звичайний терморегулятор, що дозволяє значно зменшити споживання електричного струму.

Звичайні КІО виробляються у двох розмірах – 30х60см (споживає 50 Вт) та 60х60см (споживає 100 Вт) та 55х 85 тсм ( споживає 150 Вт.). Якщо виникає потреба, можна зробити обігрівач іншого розміру – залежно від розмірів інфрачервоного  випромінювача.

Температура на поверхні КІО досягає 65-70С°!  Товщина обігрівача становить від 1,5 до 3см, залежно від типу панелей.  КIO легко монтується на стінах, підлогах чи стелях. Більше того, завдяки використанню КІО зменшується різниця температур між підлогою та стелею.

На відміну від водяних або олійних радіаторів, КІО виключає утворення повітряних пробок чи інших можливих проблем із теплоносієм. Єдина вимога –струм в електромережі.

 

Скільки КІО потрібно, щоб обігріти оселю і чи вигідне це використання?

Вартість монтажу системи КІО з 6-ти звичайних обігрівачів розміром 60х60 см, враховуючи вартість термодатчиків та всіх матеріалів, становитиме від 3 500 до 7000 грн. – залежно від виду та вартості панелей, які використовуються. КІО, які встановлюються окремо, взагалі не потребують витрат на їх монтаж, оскільки під’єднуються до звичайних розеток на розсуд господаря.

Окрім усіх наведених переваг, КІО має ще одну – естетичний дизайн. Він гармонійно впишеться в загальне оформлення інтер’єру і навіть доповнить його.

 

КІО – це гідна відповідь на зростання ціни на газ та інші енергоносії. КІО – це вибір тих, хто вирішив не тільки економити свої кошти, але й жити комфортно та стильно.

В этой категории нет товаров.